top of page

WORKSHOPY A ŠKOLENÍ

  Jako jediní provádíme workshopy a přednášky zaměřené na práci s toxicitou a na podporu hatefree chování. Školíme jednotlivce, týmy i celé organizace. Navštěvujeme také školy, kde se bavíme nejen o problematice toxicity ale i o dalších oblastech života, které utvářejí osobnost mladých lidí. Katalog workshopů naleznete níže:

FILOSOFIE HATEFREE A TOXICITA

Úvodní workshop, ve kterém velmi obecně představujeme filosofii Hatefree, ukazujeme názorně co je toxicita, jak s ní pracovat a čemu se vyhnout. Ukážeme si praktické příklady náročných a toxických situací, najdeme společně jejich řešení a jako bonus posluchači zjistí, jak se mohou stát superhrdinou!

3 úrovně (liší se rozsahem, hloubkou obsahu a náročností cvičení)
-    8 - 12 let
-    12 – 15 let
-    nad 15 let

Toxicita.PNG

TYPOLOGIE OSOBNOSTI

Workshop, ve kterém se naučíme poznávat typologie osobností a komunikační typy. Mnoho složitých situací v životě vzniká kvůli nedorozuměním, a právě v těchto momentech mohou nad rozumem snadno vyhrát emoce. Na tomto workshopu zjistíme, jak správně komunikovat, jak odhadnout dopředu reakce druhé strany a jak zamezit zbytečným dohadům a hádkám tak, aby nevznikala zbytečná toxicita.

Typologie.PNG

ZPĚTNÁ VAZBA

Workshop na práci se zpětnou vazbou, jak ji správně používat, aby nás společně posouvala kupředu. Není snadné říkat druhým lidem svůj názor, ale po našem workshopu budou mít účastníci k dispozici techniky, díky kterým to půjde o poznání lépe. 

ZpetnaVazba.PNG

TIME MANAGEMENT (GTD)

Detailní seznámení se s konceptem „getting things done“. Jak pracovat s časem a jak efektivně zpracovávat všechny úkoly a termíny, které se na nás valí doslova ze všech stran? To vše učíme a prakticky procvičujeme na tomto semináři.

Time.PNG

STRES A PRÁCE S NÍM

Workshop, kde si ukážeme, kdy je stres prospěšný, kdy je škodlivý a jak s ním pracovat, aby negeneroval další toxicitu ve společnosti.

sTRES.PNG

​WORKSHOP PRO RODIČE

Rodiče často nevědí, co jejich děti dělají v online prostředí. Na tomto workshopu si ukážeme, jak včas rozpoznat možné hrozby, ale zároveň přiblížíme rodičům svět současné mladé generace, aby mu více rozuměli. Ukážeme si základní platformy, kde děti tráví čas a kde spolu komunikují.

Rodice.PNG

Chcete nás kontaktovat a dozvědět se víc, přijďte k nám na DISCORD nebo pište zde.

bottom of page