top of page

KOUČINK - OSOBNÍ ROZVOJ

  V dnešní době online prostředí ovlivňuje mnoho jednotlivců, organizací i institucí, aniž by si uvědomovali svoje dopady na celou komunitu. U nás je mimo jiné možné poskytovat pravidelný koučink, či mentoring určený právě těmto skupinám. Tímto způsobem pozitivně ovlivňujeme ty nejdůležitější, kteří nastavují směr celému prostředí. Typy koučinků u nás rozlišujeme do následujících oblastí. Každý, kdo našim koučinkem projde, však bude mít osvědčení o tom, že je seznámen s filosofií hatefree a že je připraven přinášet pozitivní vliv na naši herní, ale i celkově online komunitu. Všichni (kromě rodičů) budou na závěr otestováni a v případě osvědčení, získávají hatefree badge.

 

OSOBNÍ ROZVOJ PRO TRENÉRY

  Nabízíme velmi propracovaný a detailní program, který je zaměřený na práci s toxicitou speciálně pro kouče hráčů počítačových her. Tuto oblast vidíme jako rychle rostoucí a s velkým potenciálem do budoucna, ale také vidíme, že současné prostředí neklade důraz na soft-skills koučů a zaměřuje se výhradně na jejich zkušenosti v dané hře.

  V životě neplatí pravidlo, že nejlepší fotbalista bude nejlepším fotbalovým trenérem a naopak nejlepší trenér nemusí nutně být nejlepší hráč. To platí nejen ve fotbale, ale v koučování obecně a samozřejmě to platí i v koučování počítačových her.

  V našem programu budeme pracovat na rozpoznání a práci s jednotlivými typy lidí, zaměříme se na správné předávání i přijímání zpětné vazby, práci s egem, zvládání toxických situací a mnoho dalšího. Součástí kurzu bude i povinné odkoučování určitého počtu hodin, kde se vzájemně přesvědčíme, že kouč umí používat techniky, které se naučil.

  Neuděláme z lidí lepší hráče, ale uděláme z nich kvalitní a #hatefree kouče.

 

  Výstupem z kurzu bude náš unikátní certifikát a badge, který usnadní koučovi jeho další kariéru, a zároveň bude zárukou pro jeho budoucí žáky, že se jim dostává kvalitního koučingu, což se mimo jiné promítne na jejich rychlém posunu v dané hře.

OSOBNÍ ROZVOJ  PRO MANAŽERY TÝMŮ

  Manažer týmu denně řeší mnoho situací, které lze vyřešit a zvládnout s gracií a bez generování zbytečné toxicity, nebo se dají nezvládnout a toxicitu mohou naopak generovat. Rozdíl mezi hatefree manažerem a toxickým manažerem je pro celý tým obrovský – ať už jde o vysokou fluktuaci v týmech, nespokojenost, nebo snižující se výkon.

OSOBNÍ ROZVOJ PRO RODIČE

  Naší snahou je zapojit rodiče co nejvíce do komunity esportu. Nastavování správného příkladu našim dětem, ale i samotná kontrola toho, co naše děti v online světě dělají, nebo koho sledují, sebou bohužel často nese konfliktní situace, na které často rodič nebývá připraven a řeší je v emocích a mnohdy toxicky. To generuje další toxicitu místo zasévání pozitivního příkladu.

  Také jsme svědky toho, že děti své nepříliš dobře informované rodiče opíjejí rohlíkem – to se vám po absolvování tohoto koučinku už nestane.

OSOBNÍ ROZVOJ PRO HRÁČE

  Pokud si hráč, který streamuje svoje přenosy, pak i ty jsi člověk, který ovlivňuje naši esportovou scénu. Pokud se cítíš, že v některých situacích nebo reakcích od svého publika, nebo třeba v určitých herních situacích, býváš toxický, pak ti můžeme velmi jednoduše pomoci našimi koučinky.

bottom of page