top of page
Tlacitko_About.png

O NÁS

Chcete se dozvědět něco víc o tom, co je naším posláním a kdo za projektem stojí?

Tlacitko_Kouc.png

HATEFREE KOUČINK

Koučové z naší akademie vás posunou dál. Za rozumnou cenu u nás najdete prověřené #HateFree kouče, kteří nejen že ovládají hru, ale odnesete si z koučování jen ten nejlepší zážitek.  Koučové od nás míří do těch nejlepších organizací

Tlacitko_Partners.png

PARTNEŘI

Zde najdete seznam týmů, lidí a organizací, které hrdě označujeme za své partnery. Pokud se objeví v tomto seznamu, tak sdílí naše hodnoty o společenské odpovědnosti a hatefree přístupu.

Tlacitko_Kodex.png

HATE FREE KLAN

Zakládáme se na tom, že budujeme #HATEFREE komunitu. Záleží nám na tom, aby se každý u nás cítil dobře bez ohledu na cokoliv. Přečtěte si náš společný Hate Free kodex

Tlacitko_Cooperation.png

SPOLUPRÁCE

Jste zástupce organizace, týmu, klubu, .... a nebo jen jednáte za sebe a chcete s námi spolupracovat? Sdílíte stejné Hate Free hodnoty jako my? Chcete aby svět byl o něco lepší a méně toxický? Tak to je skvělé, právě vás hledáme! Kontaktujte nás a staňte se jedním z nás.

Tlacitko_Contact.png

KONTAKTY A SOC. SÍTĚ

Hlavním komunikačním kanálem našeho klanu je DISCORD. Budujte s námi společně netoxickou a hatefree komunitu, kde je slušné chování a respekt k ostatním běžnou normou.

Můžete nás ale také sledovat na dalších sociálních sítích.

Tlacitko_Workshopy.png

WORKSHOPY A ŠKOLENÍ

Jako jediní poskytujeme kvalitní #hatefree školení organizacím, herním koučům, školám a skupinám. Naučíme vás poznat toxicitu, pracovat s ní a připravíme vás na online, ale i IRL život.

Tlacitko_FAQ.png

FAQ

Pokud vám něco není jasné, tak zde najdete nejčastější otázky a odpovědi. Pokud ani zde nenajdete odpovědi, které hledáte, tak nás prosím kontaktujte.

bottom of page