top of page
HRY3.jpg
Ohraniceni3.png

FAQ

CO JE CÍLEM GAME ACADEMY?

 • Naším cílem je poskytnout co nejširší skupině hráčů prostředky a informace k tomu, aby se zlepšovali ve svých oblíbených hrách. Budeme poskytovat tréninkové plány, online koučink, workshopy s nejlepšímy hráči a týmy, video balíčky, komentované gameplaye, ale například zabrousíme i do práce s emocemi a mnoho mnoho dalšího. Cheme vytvořit komunitu - KLAN - kde si lidé budou předávat informace, budou se učit od těch nejlepších. To vše stavíme na silných morálních základech (vit. náš kodex). Naučíme tě vyhrávat a chovat se jako vítěz.

KOLIK STOJÍ ČLENSTVÍ?

 • Členství v klanu Game Academy je ZDARMA. Chceme, aby co nejvíc hráčů mělo možnost zlepšit se ve svých oblíběných hrách, proto za členství, video balíčky ani spoustu dalších služeb neúčtujeme žádné poplatky. Některé nadstavbové balíčky a služby, jako například online koučink, nebo některé workshopy, ale budou zpoplatněny. O všem budeme otevřeně informovat, abys vždy věděl/a, co kupuješ. 

V JAKÝCH HRÁCH SE MOHU ZLEPŠIT?

 • Postupně chceme pokrýt všechny nejhranější hry - CS:GO, LOL, Heartstone, Fortnite, PUBG a PUBG mobile, Valorant, Warzone, FIFA, ale budeme se věnovat všem hrám, které jsou populární a ve kterých jde o skill

CHCI BÝT KOUČOVÁN, CO MUSÍM UDĚLAT?

 • Pokud máš zájem o koučování, tak zajdi do sekce koučové. Tam si najdi kouče, který ti nejvíc sedí a kontaktuj ho u nás na DISCORDU. Tam můžete probrat detaily toho, co přesně potřebuješ a dohodnout se, jak bude probíhat lekce a v jakém termínu. Pokud se na všem domluvíte, obdržíš od kouče pokyny k platbě a můžete začít!

PROČ BYCH VÁS MĚL/A SLEDOVAT?

 • Protože budeš součástí klanu, který bude neustále růst a posouvat se dál. Budeš se zdokonalovat ve hrách a budeš krok před ostatníma. KLAN je totiž jenom jeden, a to GAME ACADEMY

KDE VÁS MOHU SLEDOVAT?

 • Jsme na všech běžně používaných sociálních sítích, takže nikdo nebude mít problém se k nám přidat, není potřeba nic platit, ani se nikde registrovat. Seznam najdeš zde na stránkách v sekci "klan".

MÁM VÁS SLEDOVA VŠUDE?

 • To je na tobě, my budeme rádi. Ale záleží na tom, co přesně ti nejvíc sedí:

  • Facebook a Instagram - tady uvidíš ihned všechny novinky a neztratíš přehled.

  • Discord - komunkační uzel našeho klanu. Přidej si hru, co tě zajíma a potkávej se tu s kouči i s ostatními hráči. Toxické chování a hlášky nech doma v koši, to k nám nepatří.

  • Twitch - streamy nejrůznějších her, ale i rozhovorů. Pokud zrovna nebudeme vysílat, pokusíme se pro tebe alespoň najít hudbu, kterou si můžeš k hraní pustit. Na chatu si můžeš pokecat s ostatními hráči. Youtube - asi tě nepřekvapí, že sem budemé dávat všechna videa.

  • Web - tady uvidíš svůj tréninkový plán, ale i všechny novinky, záznamy workshopů, odkazy na videa a zkrátka budeš mít přehled o všem, co se událo a co se chystá

bottom of page